Yerel Haberler

Antalya Liselerarası Basketbol Turnuvasında İlk Üç Sırayı Kolejler Aldı

Son Dakika Haberleri – Antalya Gençlik ve Spor Müdürlüğünce liselerarası Basketbol turnuvası düzenlendi. Geçtiğimi günlerde başlayan turnuvada  Genç erkeklerde 10 grup 40 takım, genç kızlarda ise 3 grup 10 takım mücadele ediyordu. Burada şampiyon olan takımlar ilimizi Anadolu ve Türkiye turnuvasında temsil edecek.

İlk 3 Takım Özel Kolejlerde

Antalya Liselerarası Basketbol Turnuva Şampiyonasında yapılan mücadeleler sonucunda ilk dört takım şu şekilde sıralandı.

  1. Çizgi koleji
  2. Bahçeşehir Koleji
  3. İstek Koleji
  4. Ahmet Bileydi Anadolu Lisesi

Basketbol turnuvasında ilk üç sırayı özel kolejler alırken Ahmet Bileydi Anadolu Lisesinin başarısı göz doldurdu.

Liselerarası Basketbol Turnuvası’nda ilk 2 takım oyuncuları arasında Kepez Belediyesi Spor Kulübü oyuncuları olması, kulüp Başkanı Çatal’ı gururlandırdı

Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün düzenlediği Antalya Liselerarası Basketbol Turnuvası’nda ilk 2 takım oyuncuları arasında, Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün U18 Genç oyuncuları yer aldı. Turgut Özal Spor Salonu’nda yapılan final maçları sonucunda, birinci Kırmızı Çizgi Koleji, ikinci Bahçeşehir Koleji,  üçüncü İstek Koleji, dördüncü ise Ahmet Bileydi Anadolu Lisesi oldu. Bu 4 okul takımı, Türkiye Şampiyonasına giden grup maçları biletini almaya hak kazandı.

Maçları izledikten sonra Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü adına kupa ile madalyaları veren Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal, aynı zamanda kendi kulübünün sporcuları olan oyuncuların ödülünü verirken gururlandı. Turnuva birincisi takımın oyuncusu Tiber Saraçoğlu ile ikinci olan takımın oyuncusu Ataberk Çatal’ın madalyalarını veren Çatal, ‘Kulübümüzün ligde oynayan takımlarımızın alt yapısındaki bu gençlerimiz ile iftihar ediyoruz’ dedi. Yerel Haberler’imizi inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu