tanıtım

Baget Kolyeler

Birbirinden şık tasarımlarıyla göz dolduran baget kolyeler size kendinizi her an özel hissettirecek. En sade kıyafetlerinizi çok şık bir kombine dönüştürecek altın baget kolyelerin yeni modelleri Lizay pırlanta imzasıyla siz değerli kadınların beğenisine sunuluyor. Safir, yakut, safir zümrüt taşlar kullanılarak tasarlanmış olan baget kesim kolyeler uygun fiyatı ve kalitesiyle uzun süreli ve güvenli bir kullanım olanağı sunuyor.

Baget Kolye Fiyatları Hakkında

Altın baget ve pırlanta baget kolyelerin fiyatları ürünün tasarımı ve ayarına göre değişiklikler gösterebilmektedir. Baget kesim altın kolyeler 14 ayar beyaz altın, rose ve sarı altından tasarlanmıştır. Pırlanta baget kolyeler ise, tasarımında kullanılan baget taşın karat değeri, büyüklüğü fiyatlarının belirleyici unsurlardandır. Lizay pırlanta imzalı pırlanta baget kolyeler, uluslararası Gia ve Hrd sertifikasıyla satışa sunulmaktadır. Lizay pırlanta’nın web satış mağazasından satın alacağınız atın ve pırlanta baget kolyelere taksitli alıveriş imkanı ve sigortalı ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz. Beyaz altın ve rose gibi farklı renklerinden tasarlanan pırlanta baget kolyeler sizin girdiğiniz her ortamda her an etkili ve şık bir görünüm sergilemenize yardımcı olur. Bu yönüyle her bütçeye ve zevke hitap pırlanta ve altın baget kolye fiyatları tasarım ve modeline göre değişmektedir. Geniş ürün yelpazesinin sunulduğu pırlanta kolyeler indirimli fiyatları ve eşsiz kalitesiyle uzun süreli ve güvenli bir kullanım olanağı sunuyor.

Pırlanta Baget Kolye Modelleri

Altın baget kolye seçeneğine alternatif olarak sunulan pırlanta baget kolye modelleri özel günlerde kullanarak ışıltınızı en güzel şekilde yansıtabilirsiniz. Lizay pırlanta’nın web sitesinde kolye sayfasında farklı karat aralığında tasarlanmış baget kolye modellerine ulaşabilirsiniz. Pırlanta baget kolyeler arasında; Rose ve beyaz renklerde tasarlanmış pırlanta fantezi baget kolye, Pırlanta baget çiçek, modellerine göz atabilirsiniz. Pırlanta baget kolyeler ile ilgili seçenek sayısıçok olduğundan karşınıza gelecek pırlanta baget pırlanta baget kolye seçeneği çok olacaktır. Kendinizi her an şık hissedeceğiniz pırlanta taşlı baget kolyeler ile özel günlerde ışıltınızla göz kamaştıracaksınız. Sizde özel günlerde tarzınızla göz kamaştırmak istiyorsanız Lizay pırlanta’nın kendine özgü pırlanta baget kolyeleri web satış mağazasında sizlere uygun fiyatlarla güvenilir alışverişi imkânı ile sunuluyor.

Altın Baget Kolye Modelleri

Günlük kullanım için, altın göz baget kolye, sonsuzluk bagetli altın üçgen baget kolye, altın baget çiçek kolye, altın göz baget kolye modellerine göz atabilirsiniz. Işıltınızla göz kamaştırmak istiyorsanız, farklı taşlarla tasarlanmış olan atın baget kolyelerle en sade kıyafetlerinizin bile çok şık bir kombine dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Sadece kıyafet kombinelerinizi değil, özel günlerde kullanım için altın kare baget kolyeler birbirinden şık tasarımlarıyla ışıltınızı en güzel şekilde yansıtacak olan parçalardan biridir. Yine altın oval va damla baget kolyeler sizin için farklı tercih olabilir. Her tarzdaki kıyafetle uyum sağlayan altın baget kolyeler ile kıyafetinize uygun bir görünüme kavuşmak mümkün. Her an etkili ve şık bir görünüm sergilemenize yardımcı olan altın baget kolyeler her bütçeye ve zevke hitap etmektedir. Beyaz altın, yeşil sarı ve rose renklerinden tasarlanan pırlanta ve altın baget kolyeler göz kamaştırıcı bir görünüme sahiptir. Bu özellikleriyle bayanların her zaman ilgisini çekmeyi başarmıştır. Özgün tasarımlarıyla pırlanta baget kolyeler farklı renk ve modelleriyle her an etkili ve şık bir görünüm sergilemenize yardımcı olmaktadır. Baget kesim kolyelerde geniş ürün yelpazesinin sunulduğu sitede altın ve pırlanta kolyeleri indirimli fiyatlarla almak için hemen şimdi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu