Özel HaberYaşam

Simge Sağın’ın Bikinili Fotoğraflarına Bakan Bir Daha Baktı

Sık sık tatil yapmak üzere Çeşmeyi seçen Simge Sağın tatilde vermiş olduğu pozları sosyal medyada paylaştı. Bu paylaşım kendisine büyük sayıda beğeni olarak geri döndü.

Tatilde bikinili fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Simge herkesi kendisine hayran bırakıyor.

Plajda güneşlenirken hamak keyfi yaşayan güzel şarkısı yaptığı paylaşımda “Güneş tenimde güzel. Bana Aşk Lazım” notunu da eksik etmedi.

İnstagram hesabını aktif olarak kullanan simge son olarak çıktığı tatilde yeni bikinili fotoğraflarını takipçileri ile paylaştı.

Simge Sağın Kimdir?

2015 yılında “Dans Mon quartier” şarkısının Türkçe versiyonu  “miş miş” şarkısıyla haftalarca bir numarada kalan Simge Sağın 1981 yılında doğdu. Klasik Türk Müziği etimini Alaeddin Yavaşca ile Selahattin içli’den alan Simge uzun süre Zeynep Dizdar, Gülşen, Serdar Ortaç ve Yaşara vokalistlikler yaptı.

Miş Miş ile tanınmasının ardından en iyi şarkı kategorilerinde ödüller alan Simge 42 nci Altın Kelebek Öüdellerinden de kendisine düşen en iyi çıkış yapan solist ünvanını kazandı.

2015 yılında en çok dinlenen şarkıcı olmasının ardından 2018 yılında da en çok çalınan ikinci kadın şarkıcı olarak kendini gösterdi. 2016 yılında Her Şey Aşktan sinema filmi ile izleyicisinin karşısına çıktı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu