GündemYaşam

Survivor Meryem yerine ünlülerden geçecek isim belli oluyor

Survivor yarışmasına geldikten sonra sakatlık şoku yaşayan Meryem Kasap‘ın sakatlıktan dolayı diskalifiye olduğu açıklandı.
Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında reyting rekorları kırarak devam eden Survivor yarışmasında yeni bir olay yaşandı. Survivor’a katıldıktan sonra sakatlanarak tedavi gören ve iyileşmesi için beklenen Meryem’in son kontrollerinde yarışmaya devam edemeyeceği açıklandı.
MERYEM DİSKALİFİYE OLDU
Geçtiğimiz günlerde Meryem tedavi olduktan sonra yarışmaya geri dönüş yapmıştı. Ancak yarışma esnasında sakatlığının nüksetmesi sonrası yapılan son kontrollerinde survivora devam edemeyeceği kararı alındı. Acun Ilıcalı’nın bugünkü yaptığı açıklamada gönüllüler takımı üyesi olan Meryem Kasap’ın yarışmaya devam edemeyeceğinin bilgisini verdi.
ÜNÜLLERDEN KİM GEÇECEK
Meryem Kasap’ın diskalifiye olmasının ardından şimdi de ünlüler takımından bir kişi gönüllüler takımına geçecek. Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamada ünlüler takımından seçilecek olan bir kişi karşı tarafa gönüllüler takıma geçecek ve bundan sonraki survivor serüvenine gönüllüler takımında devam edecek. Yapılan seçimde gönüllüler takımına Barış Murat Yağcı’nın geçmesi bekleniyor.
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu