Gündem

Son Dakika Bebeğini Döven Caninin Emniyetteki İfadesi Ortaya Çıktı

Gaziantep’te ağlayan çocuğunun susması için döven Yunus Göç Emniyette verdiği ifadesinde suçlamaları kabul etti ve mama verdiği esnada ağladığı için sinirlendiğini, kendi bebeğini dövdüğü için pişman olduğunu söyledi.

2 Aylık Bebeğini Darp Etti

Gaziantepte bir fabrikada çalışan Yunus Göç, Kahvelipınar Mahallesinde ikamet ettiği evinde mama verdiği esnada ağlayan iki aylık oğlunu dövdü. Bebeğe yaptığı şiddetin görüntüleri sosyal medyada yayılınca kolluk kuvvetlerince gözaltına alındı ve tutuklandı. Burada aldığı travma sonrası beyin kanaması geçiren Cihan Bebek kaldırıldığı hastane yoğun bakıma alındı. Gözaltında bulunan Yunus Göç Emniyette verdiği ifadede suçlamaları kabul etti. Mama verdiği zaman ağladığı için sinirlendiğini ve şiddet uyguladığını ifadesiyle de kabul etmiş oldu. Daha önce bebeğine şiddet uygulamadığını açıklayan Göç bir sinirle darp ettiğini ancak çok pişman olduğunu dile getirdi.

Eşine de Darpta Bulunmuş

Bebeğe darp haberi sonrası fabrika işçisi Yunus Göç’ün daha öncede eşine darp ve şiddet uyguladığı ortaya çıktı. Bu sebeple evden uzaklaştırması bulunan Göç’ün aile büyüklerinin araya girmesi nedeniyle bu şikayetten vazgeçildiği de gelen haberler arasında.

Önceki gün sosyal medya görüntüleri ile gündeme bomba gibi düşen ve 7 den 70 e herkesi ayağa kaldıran Yunus göç tutuklandı. Bebeğin annesi ise günlerdir uyuyamadığını ve en ağır cezayı alması gerektiğini söyledi. Cezasını çeksin hiç çıkmasın oradan diyen anne üzüntülü.

Ağlayan bebeğinin kafasına vurarak döven baba Göç’ün bu hareketi başka birinin telefonuyla görüntülendi. Daha sonra bu görüntüler sosyal medyada yayıldı ve tepkilere yol açtı. Bu görüntüleri daha sonra çeken kişinin de annesi olduğu ortaya çıkmıştı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu