GündemYaşam

Öğretmen Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Yayına girmesinin ardından sürekli izleyici rekoru kıran Öğretmen dizisi coronavirüs salgını sonrasında yayınlanamayan dizilerden bir tanesi.  Milyonlarca izleyici kitlesine bir anda sahip olan dizinin yeni bölümleri ise uzun süredir yayınlanmıyor. Öğretmen yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Yeni bölünde Öğretmen dizisinde ne olacak herkesin merak ettiği hususlar.

Fox TV Öğretmen Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak

Fox TV’de yayımlanması ile büyük bir ilgi toplayan öğretmen dizisi Perşembe günleri ekrana geliyordu. Ancak coronavirüs salgını nedeniyle çekimlerine ara verilen Öğretmen dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı araştırılanlar arasında. Dizinin yayınlanmasında ise virüs tedbirleri önem arz ediyor. İlker Kaleli’nin başrolde oynadığı dizide intihar eden Rüya, ilkerkalelinin canlandırdığı Akif öğretmen ve eşi arasındaki bağ izleyenlerin merak ettiği hususların başında geliyor. Ancak Öğretmen dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz bir açıklama ve bilgi yok. Ancak Perşembe günleri yayınlanacağı bilindiğinden sürekli izleyicilerde FoxTv programını takip ediyor.

Yönetmen Koltuğunda Koray Kerimoğlu

MEDYAPIM ile MF yapımın ortaklaşa üstlendiği dizinin çekimlerinin yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu oturuyor. Fizik Öğretmeninin canlandıran İlker Kaleli Akif karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor.

Kore Dizisinden Uyarlandı

Kore draması olarak daha önce yayınlanan bir diziden uyarlanan öğretmen dizisi Kore’de yayınlanması ile büyük bir izleyici kitlesine sahip oldu. Mucize doktor dizisi de Kore dizisinden uyarlanmıştı. Orijinal ismi MR: Hiiragi’s olan kore dizisinin başrollerinde İlker Kaleli fizik öğretmenini canlandırıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu