Gündem

Korkuteli Yolundaki Kaza 2 Can Aldı.

Sürekli kazalar ile kendisini duyuran Antalya Korkuteli yolu yine bir kazayla iki can aldı. Korkuteli‘ne bağlı Büyükköy Mahallesi Naldöken yolunda meydana gelen kaza sonrası iki kişi sıkıştıkları yerden çıkarılamadığı için benzin deposunun patlaması ile çıkan yangında yanarak feci şekilde can verdi.

İki Kişi Yanan Araçta Sıkıştı

Akşam saatlerinde Korkuteli İlçesi Büyükköy Mahallesinde kurtarıcı araç ile küçükbaş hayvan taşıyan kamyonetin çarpışması sonrası meydana gelen trafik kazansında benzin deposunun alevler ile patlaması sonrası araçlarda yangın çıktı. Kurtarıcının şoföre R.İ. araçtan atlayarak hafif sıyrıklar ile kurtulmasına rağmen kamyonette bulunan iki kişi S.K (30) ve İ.İ. (32) araç içinde kazanın etkisi ile sıkıştı. Buradan çıkarılamayan iki kişi yanarak can verdi. Vefat eden iki kişinin ailesine de ateş düştü.

Kaza yerinde olan kişilerin cep telefonuna yansıyan kamera görüntüleri herkesi korkuttu.

Küçükbaş Hayvanlarda Telef Oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi ile Jandarma ekiplerinin müdahale ettiği kazada araçta bulunan beş küçükbaş hayvanda yanarak telef oldu. Kaza sonrası kurtarıcı şoförü R.İ. Jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu