GündemÖzel Haber

Antalya Valisi Ersin Yazıcı Kepez’de Esnaflara Covid-19 Denetiminde Bulundu

Süleyman Soylu imzası ile önceki gün yazılan emir gereğin 4 Eylül Cuma günü Antalya caddelerinde Covid-19 tedbirleri kapsamında denetim gerçekleştirildi. Denetim Kepez Bölgesinde yapıldı. Denetime Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Kepez Kaymakamı Nusret Şahin, Kepez Belediye Başkanı  Hakan Tütüncü ve kurum amirleri katıldı.

Antalya Valisi Maske, Temizlik ve Mesafe Denetiminde

Kepez Dokuma bölgesindeki esnafları ziyaret eden denetim ekibi vatandaşlarla sohbet etti. Virüs salgını kapsamında temizlik ve mesafe kurallarına göre hareket eden Vali Yazıcı ve beraberindekiler esnafa bilinçlendirici açıklamalarda bulundu.

Vali Yazıcı Kepez’li esnaflara koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında temel prensipler olan temizlik, maske ve mesafe kurallarına uyulup uyulmadığını denetledi. Esnafa salgından korunmak için atacakları adımları da anlatan Vali Yazıcı salgının üstesinden hep beraber geleceklerin söyledi.

Kepez Kaymakamı Nusret Şahin Denetime Katılanlardan

Denetim ekibi olarak Kepez’de iş kolu ve mekanların durumuna göre kalabalık olan yerler Vali – Kaymakam, kolluk, yerel yönetim, meslek odası temsilcileri ile Muhtar ve Azalar tarafından denetlenmesi istenmişti. Ayrıca ekipler aynı şekilde nikah merasimi, cenaze ve taziye gibi plaz, cadde, sokak ve park alanlarını da temizlik, maske ve mesafe kuralları üzerinde denetleyecek.

Vali Yazıcı ve Kaymakam Şahin vatandaşlara yönelik olarak rehberlik edici ve bilinçlendirici faaliyetlerine devam edecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu