EkonomiGündem

Kefilsiz Bayram Kredisi Alabileceğiniz Bankalar

Ramazan bayramına yaklaşılmasının ardından geleneksel hale gelen bayram kredileri ve avantajları bankalarca reklam edilmeye başlanıldı. Virüs tedbirleri nedeniyle devlet bankaları eliyle yaklaşık altı milyon kişiye uygun faizli kredi verilmesinin ardından özel bankalarda yeni kampanyalar ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Ramazan Bayramı kredilerinde en uygun faiz hangi bankada? Kefilsiz Bayram kredisi veren bankalar? En uygun şartlarda hangi bankadan bayram kredisi alabilirim arayışındaysanız makalemiz sizlere göre.

Bayram Kredilerinde Kefil Aramayan Bankalar

Her ne kadar geçmişteki bayramlar gibi ziyaretler söz konusu olmasa da vatandaşın yapacağı harcamalar ile nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankalara başvuracağına kesin gözüyle bakılıyor. Bu nedenle bayramlarda artan kredi başvurularını da dikkate alan bankalar ramazan bayramı kredisi faizlerini de güncelledi. Standart tüketici kredilerine oranla çok daha uygun şartlarda alınan bayram kredileri veren bankalar ve şartları şu şekilde;

Akbank Direkt Bayram Kredisi

Mobil uygulamalar ile bankaların kredileri daha kolay alınabiliyor ve şartları da daha uygun. Bu anlamda Akbank Direkt ile 50 bin liraya kadar kredi alabilme imkanınız internetin diğer ucunda bulunuyor. Kredi notu ve diğer hususları taşıyor olması halinde üç ay ödemesiz olarak Akbank Bayram kredisi alınabiliyor. Akbank direkt uygulaması kullanmayan kişiler de Akbank şubeleri, ATMleri ve telefon bankacılığı ile krediye başvuru yapabilir.

Odeabank Bayram Kredisi

Düşük faiz ve uygun şartlarda 50 bin liraya kadar kredi veren bankalardan bir diğeri de Odeabank. Kefilsiz olarak kredi tahsisi yapan banka dijital başvurularda 20 bin liraya kadar anında kredi tahsisi sunuyor. Ancak daha fazla nakite ihtiyacınız bulunuyorsa başvurunuzu banka şubesinden yapmanız gerekiyor.

İş Bankası Bayram Kredisi

Düşük faiz ile beş yıl vadelere kadar kefilsiz kredi imkanı veren bankalardan bir diğeri de İş Bankası. 60 Bin liraya kadar kredi verilmesinin şartları arasında da kredi notunuz, aylık geliriniz önemli etken. Kimliğiniz ve gelir belgeleriniz ile birlikte İş Bankası şubesinden krediye başvuru yapmanız mümkün.

QNB Finansbank Bayram Kredisi

Geçtiğimiz günlerde QNB Finansbank Bayram Kredisi kampanyasını da 0,89 faiz oranı ile başlatmıştı. Coronavirüs tedbirleri devam ederken nakit ihtiyacının karşılanması adına üç ay ödemesiz olarak kredi veren QNB Finansbank ayrıca bir yıl boyunca kredi kullanmayan kişilere hoş geldin kredisi sunuyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu