Biyografi

Aslıhan Malbora Kimdir?

Aslıhan Malbora kimdir? Çok ilginçtir normalde bir çok kişinin dikkatleri çekmeyen insanlar ekranda görüldüğünde bir anda bütün dikkatleri üzerine topluyor. Bazı dizi ve programlarda da dikkat çekemese de bazı yeni dizilerde ön plana çıkması ile tüm gözler onda olabiliyor. 2019 yılında yayınlanması ile büyük beğeni alan her yerde sen dizisinin Ayla karakteri bir çok Türk erkeğinin merak ettiği kişilik haline geldi. Peki Ayla karakterini taşıyan oynayan Aslıhan Malbora kimdir?

Aslıhan Malbora Kimdir?

Aslıhan Malbora kimdir
Aslıhan Malbora kimdir

Mart 1995 yılında Afyonkarahisar ilinde dünyaya gelen Aslıhan Malbora İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği fakültesinde devam ediyor ancak oyunculuk eğitimini de beraberinde yapıyor. Oyunculuk eğitimini güncel olarak Akademi 35.5 Sanat Evinde alıyor.  Ekranlarda göründüğünden daha çok 1,63 boya sahip. Her Yerde Sen dizisi ise ilk projesi değil.

Aslıhan Malbora kimdir
Aslıhan Malbora kimdir

Aslıhan’nın Projeleri (Dizileri)

2017 yılında ilk dizisi Seven Ne Yapmaz ATV ekranlarına taşınmıştı. Zeynep karakteri ile karşımıza gelen Aslıhan bu durumu iyi değerlendirdi ve yeteneğini başka projelere taşıdı. Daha sonraki projesi 2018 yılında Kalbimin Sultanı oldu. Burada Saliha Sultan karakterine bürünen Malbora daha sonra Ağlama Anne dizisi ile karşımıza çıktı. Zeynep karakterini canlandıran Aslıhan son olarak Fox TV de yayımlanan Her Yerde Sen dizisinde Ayla karakterini canlandırıyor.

Hangi Dizilerde Rol Aldı

  • Gel Dese Aşk
  • Her Yerde Sen
  • Ağlama Anne
  • Kalbimin Sultanı
  • Seven Ne Yapmaz

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu