Biyografi

Ezgi Şenler Kimdir? Sevgilisi Kim?

Çatı Katı Aşk ile insanların odak noktası haline gelen Ayşen karakterini canlandıran Ezgi Şenler ilerleyen dönemde bir çok sinema ve dizi projelerinde kendisine yer ediniyor. Dizide bir çok kişi kendisine bağlayan Ayşeni canlandıran Ezgi Şenler kim sorusunun cevabı elbette bu dizinin tutulmasının ardından daha çok dillendiriliyor.

Ezgi Şenler Kimdir?

Henüz yaş ile çok genç olan Ezgi Şenler şimdiden bir çok dizi ve film projesinde görev aldı. Çatı katı aşk dizisi ilk dizisi değil. İlk etapta Bodrum Masalı ile izleyicinin gönlünü fetheden Ezgi internet sayfalarında da en çok aranılan kişilerden bir tanesi oldu. Son dizisi olan Çatı Katı Aşk’tan ayrıldığına dair söylentiler çıkmış olsa da;  bu güzel oyuncu nereli, kim, kaç yaşında merak eden milyonlarca hayranı bulunuyor.

Ezgi Şenler Ocak 1993 doğumlu ve Ankara’da dünyaya gözlerini açmış. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümü mezunu olarak eğitimini tamamlamış. Dokuz yaşında iken Ankara Devlet Opera ve Balesinde eğitim gören Şen bu aşamadan sonra dansa daha yakın olmuş. 11 yaşında iken Hacettepe Üniversitesi Klasik Bale Bölümüne girmeye hak kazanmış ki 201 yılı itibariyle çekimleri yapılan Bodrum Masalı dizisinde de kendisine yer bulmuştur.

Ezgi Şenler Hangi Dizilerde Rol Aldı

Ezgi Şenler daha önce Nefes Nefese ve Canevim gibi programlarda yer aldı. Son olarak ta Kanal D televizyonunda ekranlara gelen Çatı Katı Aşk ile kendisine yep yeni bir hayran kitlesi oluşturdu. Biyografi sayfamızda bir çok kişiyi bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu