BankalarHalk BankasıKrediler

Halkbank 78.Yıla Özel İhtiyaç Kredisi

Halk bankasının kurulumu 1933 yılında çıkartılmış olan özel teşvik kanunları sonucunda kararlaştırılmıştır. Aynı sene içerisinde kurulan Halkbank ikinci kurulan devlet bankasıdır. Halk bankasının kuruluş amacı insanları sanayiye teşvik etmek amacı ile düşük faizli kredi vermek ve bu suretle özel bankaları teşvik etmektedir. Ülkemizde devlet desteğinin en fazla olduğu Halkbank olarak bilinmektedir.

Halkbank Kredi Hesaplama Sayfası

Halkbank kredi hesaplama sayfası güncel faiz oranları ile vadelerde hesaplama yapmanıza olanak veriyor. Halkbank kuruluş amaçlarına bağlı olarak her sene kuruluş yıl dönü olan mayıs aylarında indirimli ihtiyaç kredileri vermektedir. Bu kredilerde uygun faizli krediler vardır. Bu yıl da 78. Kuruluş yıldönümü olduğundan dolayı 78.yıla özel ihtiyaç kredisi vermektedir. Halk bankasının vermiş olduğu 78.yıla özel ihtiyaç kredisi uygun faizli ve masrafsız kredi olarak karşımıza çıkmaktadır. Halk Günü Kredisi de denilen bu kredi de çok uygun faiz oranları uygulamaktadır. Bizler de “Halkbank 78.yıla özel ihtiyaç kredisi” adlı yazımızda bu kredinin şartlarını sizlere sunmaya çalıştık. Makalemizi dikkatlice inceleyerek Halk Bankasının vermiş olduğu bu kredi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel İhtiyaç Kredisi

Halkbank tarafından verilen ve bu sene 78.yılı olan özel ihtiyaç kredisinin şartları kısaca aşağıdaki gibidir. Kampanyada iki çeşit kredi vardır. Masraflı ve masrafsız kredi olarak ikiye ayrılmaktadır. Halkbank özel ihtiyaç kredisi kapsamında çekmiş olduğunuz kredinin binde 5’ini öderseniz kampanyadaki düşük faizli kredi olan %1.25 faiz oranı ile kredi çekebilirsiniz. Fakat tercihiniz masrafsız ihtiyaç kredisinden yana ise bu kredinin oranı %1.30’dur. Ayrıca düşük tutarlı kredi kullanmak isteyen müşterilerin 5 bin ₺ ihtiyaç kredisi kullanması durumunda 36 ay vadenin ilk 12 ayında 78 ₺ taksit, kalan 24 ay ise 247.66 ₺ taksit ödeyebiliyorlar. 50 bin ₺ çekilen kredilerin aylık taksitleri masrafsız kredi ise 1.825 ₺ , masraflı kredide ise 1.807 ₺ olmakta.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu